Ontmoeting in Relatie

Privétraining voor stellen in drie middagen
In deze training gaan jullie samen op onderzoek uit in jullie relatie. Jullie worden door Minie ondersteund om jezelf en elkaar op een dieper en gevoeliger niveau te ontmoeten. Om dat wat waar is in jullie, waar te laten zijn. Dit kan heel avontuurlijk en ook best spannend zijn. Jullie zullen gaan ervaren wat er tussen jullie kan gebeuren als er meer levensenergie door je heen gaat stromen. Wat komt er dan naar de oppervlakte? Fijne en goede dingen maar misschien ook dingen die lastig voor jullie zijn. We zien eigenlijk alles wat opkomt als een ingang naar een dieper contact in jullie relatie.
Voor wie?
Voor stellen die willen ontdekken wat Tantra voor hen kan betekenen. Nieuwsgierig zijn naar thema’s als intimiteit, levenslust en seksualiteit. Zichzelf en hun partner dieper willen leren kennen, gevoeliger willen worden in contact met elkaar. Dit graag willen ontdekken in een veilige setting met privé begeleiding.
Ervaring
Je hoeft voor deze training geen ervaring te hebben met Tantra, enige bekendheid met lichaams- en of bewustzijnswerk kan jullie helpen. Minie zal zorgvuldig op jullie afstemmen, wat jullie ook tegenkomen in jezelf en in de relatie.
Inschrijvingsproces
Deze training bestaat uit drie dagdelen van 3 uur met tussenposes van 2 tot 4 weken. Inschrijven kan via de knop ‘Schrijf je in voor deze groep’. Je kunt dan data en locatie kiezen. Wil je meer informatie of kun je bij het boeken geen geschikte data vinden dan kan je de leraar direct mailen: minie@centrumvoortantra.nl
Deze training kan ook in het Engels gegeven worden.
Annuleren
- Als jullie een sessie willen verplaatsen tot 2 weken voor de datum van de aanvang van een sessie, betalen jullie een vergoeding van 30 Euro per sessie.
- Als jullie een sessie willen verplaatsen vanaf 2 weken voor de sessie betalen jullie een vergoeding van 85 euro per sessie.
- Als je tijdens de training je deelname wilt of moet beëindigen, blijf je het volledige bedrag verschuldigd.
Let op: Deze annuleringsregelingen gelden voor alle annuleringen van Ontmoeting in Relatie, ongeacht de reden. Dus ook voor annuleringen in verband met ziekte of andere overmacht.
Data en tijden
Tijdens het inschrijven kun je drie datums en locaties kiezen.
Kosten
De kosten voor deze groep zijn als volgt:
Training € 1.195,00 (incl. 21% btw)
Het is mogelijk om financiële ondersteuning aan te vragen om deel te nemen aan een van onze groepen. Stichting Witte Tara is door oud-deelnemers van onze groepen speciaal in het leven geroepen om mensen te ondersteunen met een bijdrage. Hier vind je meer informatie.
Let op: Doe je aanvraag bij Witte Tara op tijd, voordat je je inschrijft. Als Witte Tara je aanvraag toekent, ontvang je een persoonlijke waardebon, in de vorm van een code. Deze code kan je gebruiken bij het inschrijven voor de groep; de korting wordt dan direct in mindering gebracht op het bedrag dat je afrekent.
Witte Tara werkt met zes toekenningsrondes per jaar, met sluitingsdata op 1 januari, 1 maart, 1 mei, 1 juli, 1 september en 1 november. De kortingscode die je krijgt van Witte Tara is een jaar geldig.
Locatie
Amsterdam en Leeuwarden


